KONST / Litografier / Färglitografi 14688237

nr 1468 8237

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Signerad, numrerad 187/260. Färglitografi, bildmått: 40x52, yttermått inklusive ram: 55x66 cm

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:50:02

23/5 08:30:47 1      Vinnande bud
24/5 20:45:46 1      justering av budtak

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson