KONST / Litografier / Färglitografi 11819106
nr 1181 9106
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Axel Olson (1899-1986), Signerad, numrerad 166/260, motivet: 31x39 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 maj 2018
kl 19:09:54
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)