KONST / Litografier / Färglitografi 12213175
nr 1221 3175
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, "Välkommen härliga Sjösalavår". Signerad, numrerad 77/750, bladets mått: 47x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:02:12
27/11 13:06:36
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube