KONST / Litografier / Färglitografi 13966307

nr 1396 6307

Astri Bergman-Taube

(1898-1980), Sverige

Färglitografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad. Motivet: 26x39cm, yttermått inklusive ram: 41x51cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 maj 2021
kl 18:16:43

5/5 22:03:07 1      Vinnande bud

Astri Bergman-Taube

Läs mer om Astri Bergman-Taube