KONST / Litografier / Färglitografi 15707203
nr 1570 7203
Arnold Hagström
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 23/90, daterad 1994. Blommor. Färglitografi, bildmått: 49x58 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Arnold Hagström, född 1958 i Klippan, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 19:58:59
16/10 18:51:04
Arnold Hagström
Läs mer om Arnold Hagström