KONST / Litografier / Färglitografi 16894114
nr 1689 4114
Arnold Hagström
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 74/90, "två fjärilar !". Färglitografi. Bladets mått: 34x48 cm, yttermått inklusive ram: 55x70 cm
Arnold Hagström, född 1958 i Klippan, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:43:57
24/3 20:29:31
100 kr
24/3 20:31:49
Arnold Hagström
Läs mer om Arnold Hagström