KONST / Litografier / Färglitografi 14688450

nr 1468 8450

Färglitografi

Argenton. Signerad, numrerad 8/20, daterad -75. Färglitografi, bildmått: 30x30, yttermått inklusive ram: 72x52 cm

Utrop:

100 kr - 600 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:42:16