KONST / Litografier / Färglitografi 16737034
nr 1673 7034
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Signerad, numrerad 63/100. Färglitografi. Bladets mått: 26x18 cm, yttermått inklusive ram: 44x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 januari 2025
kl 20:34:58
18/1 13:06:14
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer