KONST / Litografier / Färglitografi 16558065
nr 1655 8065
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Signerad, numrerad 4/50. Färglitografi, bildmått: 42x51cm, yttermått inklusive ram: 52x59cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 november 2024
kl 19:19:06
300 kr
350 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer