KONST / Litografier / Färglitografi 16484358
nr 1648 4358
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 67/200. Bladets mått: 28x37 cm, yttermått inklusive ram: 40/49
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 18:49:18
3/10 10:28:38
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer