KONST / Litografier / Färglitografi 16726009
nr 1672 6009
Antoni Clavé
(1913-2005)
Antoni Clavé (1913-2005), Signerad, numrerad ea. Färglitografi. Bladets mått: 77x57 cm, yttermått inklusive ram: 87x68 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 januari 2025
kl 18:40:29
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr