KONST / Litografier / Färglitografi 12374649
*
nr 1237 4649
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Färglitografi, Anthony Strüwer (f. 1942), Sommar. Signerad, numrerad 21/250, ca 54x45 cm, löst blad
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2019
kl 18:15:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/2 13:49:07
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Anthony Strüwer
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Läs mer om Anthony Strüwer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anthony strüwer färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad sommar
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25
*
Anthony Strüwer
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Läs mer om Anthony Strüwer
nr 1237 4649
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Färglitografi, Anthony Strüwer (f. 1942), Sommar. Signerad, numrerad 21/250, ca 54x45 cm, löst blad
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/2 13:49:07 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Anthony Strüwer
Anthony Strüwer, mÃ¥lare född pÃ¥ Java, Indonesien 1942.Läs mer om Anthony Strüwer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anthony strüwer färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad sommar
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37 -
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25