KONST / Litografier / Färglitografi 14052113

nr 1405 2113

Anneli Qveflander

(f. 1929), Sverige

Färglitografi, Anneli Qveflander (f. 1929), Sverige. Signerad, numrerad 46/99, daterad -64, yttermått inklusive ram: 76x64cm

Anneli Qveflander, svensk konstnär född 1929.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:34:13

12/6 09:45:10 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Anneli Qveflander

Läs mer om Anneli Qveflander