KONST / Litografier / Färglitografi 16404006
nr 1640 4006
Anna Mizak
(f. 1939), Sverige
"Siluett". Signerad, numrerad 38/107, Litografi blad. Färglitografi, bildmått: 17x14 cm, yttermått inklusive ram: 30x21 cm, oramat löst blad
Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.
måndag 2 september 2024
kl 19:27:55