KONST / Litografier / Färglitografi 13464287
nr 1346 4287
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 38/290. Bladets mått: 60x39cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:23:41
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr