KONST / Litografier / Färglitografi 13914146

nr 1391 4146

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrerad 109/260, bladets mått: 60x42, yttermått inklusive ram: 75x56 cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:08:13

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik