KONST / Litografier / Färglitografi 13636643
nr 1363 6643
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 273/290, bladets mått: 60x39 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:40:43
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr