KONST / Litografier / Färglitografi 14498517
nr 1449 8517
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad 181/290. Färglitografi. Bladets mått: 59x43, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:16:53
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr