KONST / Litografier / Färglitografi 13824156
nr 1382 4156
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 93/290. Bladets mått: 42x29cm, oramad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:31:45
700 kr
1.000 kr