KONST / Litografier / Färglitografi 13462117
nr 1346 2117
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bladets mått: 59x43cm, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:45:16
200 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)