KONST / Litografier / Färglitografi 13914552
nr 1391 4552
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Gatuscen. Signerad, numrerad 200/290, oramat löst blad, bladets mått: 59x40 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:00:27
700 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr