KONST / Litografier / Färglitografi 13914552

nr 1391 4552

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Gatuscen. Signerad, numrerad 200/290, oramat löst blad, bladets mått: 59x40 cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:00:27

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik