KONST / Litografier / Färglitografi 13914155

nr 1391 4155

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, bladets mått: 61x43, yttermått inklusive ram: 76x57 cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:46:42

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik