KONST / Litografier / Färglitografi 11356529
nr 1135 6529
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), stadsmotiv, signerad, 206/320,62x62
Kondition: oramad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 19:43:40
9/10 17:03:21