KONST / Litografier / Färglitografi 13914382

nr 1391 4382

Anders Wallin

(f. 1953), Sverige

Färglitografi, Anders Wallin (f. 1953), Sverige. Signerad, numrerad. Signerad, numrerad 44/90, "Gråskärsfjärden". Motivet: 35x62, yttermått inklusive ram: 62x82 cm

Anders Wallin, svensk målare född 1953.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:28:02

Anders Wallin

Läs mer om Anders Wallin