KONST / Litografier / Färglitografi 13914382
nr 1391 4382
Anders Wallin
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad. Signerad, numrerad 44/90, "Gråskärsfjärden". Motivet: 35x62, yttermått inklusive ram: 62x82 cm
Anders Wallin, svensk målare född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 april 2021
kl 18:28:02
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr