KONST / Litografier / Färglitografi 13914390

nr 1391 4390

Anders Wallin

(f. 1953), Sverige

Färglitografi, Anders Wallin (f. 1953), Sverige. Signerad. Motivet: 43x60 cm, yttermått inklusive ram: 64x84 cm

Anders Wallin, svensk målare född 1953.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:27:57

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anders Wallin

Läs mer om Anders Wallin