KONST / Litografier / Färglitografi 17309385
nr 1730 9385
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 226/290, får. Färglitografi, bildmått: 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 32x40 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 19:08:38
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)