KONST / Litografier / Färglitografi 12756377
nr 1275 6377
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Landskap med hus. Signerad, numrerad 80/99. Litografi på duk, 48x73 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:13:55
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)