![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 16044152
*
nr 1604 4152
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Får. Signerad, numrerad 206/230. Färglitografi, bildmått: 26x39 cm, yttermått inklusive ram: 40x54 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2024
kl 18:48:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/3 19:53:24
1
100 kr
7/3 10:25:10
2
250 kr
11/3 17:03:08
3
200 kr
11/3 17:03:08
2
250 kr (Budbetjänt)
11/3 18:30:27
3
300 kr
11/3 18:34:26
4
350 kr
11/3 18:38:28
3
400 kr
11/3 18:43:23
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi får grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8219 Färglitografi
"Waxholms Fästning, Baerentzens Lito. Färglitograf..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:18
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:03
-
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:14
-
8115 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:00
-
8350 Färglitografi
Bengt Fransson (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:10
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:40
*
Anders Palmér
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Läs om budbetjänten
nr 1604 4152
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Får. Signerad, numrerad 206/230. Färglitografi, bildmått: 26x39 cm, yttermått inklusive ram: 40x54 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/3 19:53:24 | 1 | 100 kr |
7/3 10:25:10 | 2 | 250 kr |
11/3 17:03:08 | 3 | 200 kr |
11/3 17:03:08 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
11/3 18:30:27 | 3 | 300 kr |
11/3 18:34:26 | 4 | 350 kr |
11/3 18:38:28 | 3 | 400 kr |
11/3 18:43:23 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi får grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8219 Färglitografi
"Waxholms Fästning, Baerentzens Lito. Färglitograf..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:18 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:03 -
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:14
-
8115 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:00 -
8350 Färglitografi
Bengt Fransson (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:10 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:40