KONST / Litografier / Färglitografi 10166328
*
nr 1016 6328
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), Landskap, 41/190, bladets mått: 40x42
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 februari 2016
kl 19:29:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/1 13:36:32
1
200 kr
30/1 19:27:26
2
200 kr
30/1 19:27:26
1
200 kr (Budbetjänt)
1/2 11:29:19
3
450 kr
1/2 14:19:08
4
600 kr
1/2 14:47:06
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi grafik landskap landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Anders Palmér
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Läs om budbetjänten
nr 1016 6328
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), Landskap, 41/190, bladets mått: 40x42
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 februari 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/1 13:36:32 | 1 | 200 kr |
| 30/1 19:27:26 | 2 | 200 kr |
| 30/1 19:27:26 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 1/2 11:29:19 | 3 | 450 kr |
| 1/2 14:19:08 | 4 | 600 kr |
| 1/2 14:47:06 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi grafik landskap landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



