KONST / Litografier / Färglitografi 10446265
nr 1044 6265
Färglitografi, Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 133/290, motivet: 26x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 juni 2016
kl 18:37:39
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr