KONST / Litografier / Färglitografi 6867496
*
nr 686 7496
Färglitografi , Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 85/500, ca 45x50 cm
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 mars 2011
kl 17:14:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/3 11:55:51
1
350 kr
12/3 12:54:48
2
500 kr
12/3 16:35:49
1
800 kr
12/3 16:38:55
2
1.000 kr
13/3 14:59:40
1
1.000 kr
13/3 15:02:53
1
1.200 kr
14/3 14:24:33
2
1.600 kr
14/3 14:28:39
1
1.400 kr
14/3 14:31:34
1
1.600 kr
14/3 15:08:17
2
Vinnande bud
14/3 16:23:51
1
1.700 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders hultman färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:54
-
6622 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. 6 st, 14,5-18,5-2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:28
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:38
*
nr 686 7496
Färglitografi , Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 85/500, ca 45x50 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 1.800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 mars 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/3 11:55:51 | 1 | 350 kr |
| 12/3 12:54:48 | 2 | 500 kr |
| 12/3 16:35:49 | 1 | 800 kr |
| 12/3 16:38:55 | 2 | 1.000 kr |
| 13/3 14:59:40 | 1 | 1.000 kr |
| 13/3 15:02:53 | 1 | 1.200 kr |
| 14/3 14:24:33 | 2 | 1.600 kr |
| 14/3 14:28:39 | 1 | 1.400 kr |
| 14/3 14:31:34 | 1 | 1.600 kr |
| 14/3 15:08:17 | 2 | Vinnande bud |
| 14/3 16:23:51 | 1 | 1.700 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders hultman färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:54
-
6622 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. 6 st, 14,5-18,5-2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:28 -
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:38



