KONST / Litografier / Färglitografi 15243265
*
nr 1524 3265
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 96/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2023
kl 19:46:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 09:41:36
1
100 kr
26/2 21:36:34
2
150 kr
26/2 21:41:08
1
Vinnande bud
27/2 13:58:07
2
250 kr
27/2 13:58:07
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Läs mer om Anders Appelqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders appelqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Anders Appelqvist
nr 1524 3265
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 96/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/2 09:41:36 | 1 | 100 kr |
| 26/2 21:36:34 | 2 | 150 kr |
| 26/2 21:41:08 | 1 | Vinnande bud |
| 27/2 13:58:07 | 2 | 250 kr |
| 27/2 13:58:07 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk mÃ¥lare född i VästerÃ¥s 1958.Läs mer om Anders Appelqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders appelqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



