KONST / Litografier / Färglitografi 16602013
nr 1660 2013
Alfred Manessier
(1911-1993), Frankrike
Signerad, numrerad 79/95. Färglitografi, bildmått: 33x25 cm, yttermått inklusive ram: 48x39 cm
Alfred Manessier, fransk bildkonstnär född 1911, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 november 2024
kl 19:20:21
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
Alfred Manessier
Läs mer om Alfred Manessier