KONST / Litografier / Färglitografi 13395725
*
nr 1339 5725
Alexandre Kaj Lindström
(f. 1959)
Färglitografi, Alexandre Kaj Lindström (f. 1959), Signerad, numrerad 18/140, ca 68x51 cm
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 augusti 2020
kl 18:57:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/7 15:41:40
1
300 kr
1/8 10:09:29
2
150 kr
1/8 10:09:30
1
200 kr (Budbetjänt)
1/8 10:09:43
2
250 kr
1/8 10:09:43
1
300 kr (Budbetjänt)
3/8 18:52:29
3
Vinnande bud
3/8 18:52:56
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Alexandre Kaj Lindström
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Läs mer om Alexandre Kaj Lindström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
*
Alexandre Kaj Lindström
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Alexandre Kaj Lindström
nr 1339 5725
Alexandre Kaj Lindström
(f. 1959)
Färglitografi, Alexandre Kaj Lindström (f. 1959), Signerad, numrerad 18/140, ca 68x51 cm
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 augusti 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 31/7 15:41:40 | 1 | 300 kr |
| 1/8 10:09:29 | 2 | 150 kr |
| 1/8 10:09:30 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 1/8 10:09:43 | 2 | 250 kr |
| 1/8 10:09:43 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 3/8 18:52:29 | 3 | Vinnande bud |
| 3/8 18:52:56 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Alexandre Kaj Lindström
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.Läs mer om Alexandre Kaj Lindström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31



