KONST / Litografier / Färglitografi 13521548
nr 1352 1548
Alexandre Kaj Lindström
(f. 1959)
Färglitografi, Signerad, numrerad 54/100. Oramat löst blad. Bladets mått: 74x53 cm
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:51:33
3/10 09:56:35
100 kr
5/10 19:13:20
Alexandre Kaj Lindström
Läs mer om Alexandre Kaj Lindström