KONST / Litografier / Färglitografi 12191561
nr 1219 1561
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Färglitografi, Alain Berck-Vitz (f. 1943). Signerad, numrerad 2/100. Motivet: 55x44 cm
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:52:31
25/11 15:31:56