KONST / Litografier / Färglitografi 12224442
nr 1222 4442
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Färglitografi, Alain Berck-Vitz (f. 1943). Signerad, numrerad 1/15. Motivet: 64x50 cm
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:29:22
100 kr
150 kr
200 kr