KONST / Litografier / Färglitografi 14113219

nr 1411 3219

Alain Berck-Vitz

(f. 1953)

Färglitografi, Alain Berck-Vitz (f. 1953), Signerad, numrerad 111/115,45x59cm, yttermått inklusive ram: 58x70cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 20:05:24

16/8 19:37:59 1      100 kr
16/8 19:52:17 2      Vinnande bud