KONST / Litografier / Färglitografi 12224441
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alain berck-vitz färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5079 Färglitografi
Anders Appelqvist (f. 1958), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 december kl 19:42
-
2086 Färglitografi
Annika von Hausswolff (f. 1967), Sverige. Komposit..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 december kl 18:07
-
5099 Färglitografi
Arnold Leissler (1939-2014). Signerad, numrerad 68..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 december kl 19:55
-
5357 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 december kl 19:04
-
5100 Färglitografi
Bernhard Jäger (f. 1935), "Gnolis Handshuh". Signe..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 december kl 19:24
-
6499 Färglitografi
Corneille (1922-2010), Belgien. Kvinna & fågel. Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 december kl 18:13
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alain berck-vitz färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5079 Färglitografi
Anders Appelqvist (f. 1958), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 december kl 19:42 -
2086 Färglitografi
Annika von Hausswolff (f. 1967), Sverige. Komposit..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 december kl 18:07 -
5099 Färglitografi
Arnold Leissler (1939-2014). Signerad, numrerad 68..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 december kl 19:55
-
5357 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 december kl 19:04 -
5100 Färglitografi
Bernhard Jäger (f. 1935), "Gnolis Handshuh". Signe..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 december kl 19:24 -
6499 Färglitografi
Corneille (1922-2010), Belgien. Kvinna & fågel. Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 december kl 18:13