KONST / Litografier / Färglitografi 13714323
nr 1371 4323
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Vinterskärgård. Signerad, 21x55 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:23:03
100 kr
200 kr
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin