KONST / Litografier / Färglitografi 13967600

nr 1396 7600

Åke Westin

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Åke Westin (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 238/360, Poeten. Motivet: 9x7, yttermått inklusive ram: 33x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:39:38

Åke Westin

Läs mer om Åke Westin