KONST / Litografier / Färglitografi 11546619
nr 1154 6619
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Katten och månen, signerad och numrerad 50/290, motivet: 32x26
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:06:49
19/12 16:35:32
100 kr
8/1 08:33:25
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin