KONST / Litografier / Färglitografi 12969319
nr 1296 9319
Ã…ke Pallarp
(1933-2013), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 59/175. Motivet: 32x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:30:11
7/12 16:11:38
Ã…ke Pallarp
Läs mer om Ã…ke Pallarp