KONST / Litografier / Färglitografi 14545527
nr 1454 5527
Aja Murray-Thorén
(1947-2015), Sverige
Signerad, numrerad 35/360, daterad 1986. Färglitografi, bildmått: 64x50, yttermått inklusive ram: 77x61 cm
Aja Murray-Thorén, svensk bildkonstnär född 1947, död 2015.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:26:11
14/3 18:24:56
100 kr
14/3 19:21:11
Aja Murray-Thorén
Läs mer om Aja Murray-Thorén