ART / Lithographs / Litograph in colors 17422091
nr 1742 2091
Agneta Flock
(f. 1941), Sverige
Agneta Flock (b. 1941), Sweden. Signed, numbered Hc, unframed. Litograph in colors. Sheet: 55x74,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad Hc, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 55x74 cm
Agneta Flock, Swedish textilartistborn 1941.
SEK 150
Monday November 24 2025
at 20:08:34
100 kr