KONST / Litografier / Färglitografi 17024663
nr 1702 4663
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Södermalm. Signerad, numrerad 38/320. Färglitografi. Bladets mått: 62x80 cm, yttermått inklusive ram: 66x84
måndag 19 maj 2025
kl 19:52:11
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel