KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkritor 14023629

nr 1402 3629

Färgkritor

2 st, Signerade H Settervall, Gårdsmotiv, 24x365, yttermått inklusive ram: 30x44 cm

måndag 7 juni 2021
kl 18:12:04