KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 9636503

nr 963 6503

Färgkrita

Ragnvald Hellgren, kolmila, signerad, motivet: 43x53

Utrop:

400 kr

måndag 25 maj 2015
kl 19:30:29