KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färghetsning 14378314
nr 1437 8314
Färghetsning
Jan Voss. Signerad, numrerad 13/45, daterad 88, komposition. Bildmått: 44x56cm, yttermått inklusive ram: 97x76cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:36:56
10/12 11:48:47
Färghetsning
nr 1437 8314
Färghetsning
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 13 december 2021 |
| 10/12 11:48:47 | 1 | Vinnande bud |