KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15328152

nr 1532 8152

Färgetsningar

2 st, "The Quorn Hunt", eftertryck, yttermått inklusive ram: 60x80 cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 april 2023
kl 20:21:16

2/4 07:37:37 1      Vinnande bud